Підсумки прилаштування тварин за 2023р.

Біла Церква. Тепер підіб”ємо підсумки нашої роботи за 2023 рік з прилаштування безхатніх тварин у родини!
Рік був важкий і ,на жаль, в цьому році не було стільки бажаючих взяти тварин в свою родину, як це було до війни… Але ми все одно маємо результат! Підрахувавши свої записи і фотозвіти по прилаштуванню, ми можемо похизуватися наступними досягненнями- прилаштовано за рік 118 тварин! З них більше 70-ти є у фотозвітах! На жаль, не всі хочуть фотографуватися і велика кількість прилаштованих тварин залишилася за “кулісами”, бо люди до нас зверталися по допомогу по прилаштуванню, а коли ми прилаштовували, то просто відписуються у вайбері: -“Дякуємо за допомогу, тваринку забрали, зніміть об”яву, будь ласка!” Фото нам не присилали, бо забули зробити…
Серед прилаштованих за 2023 рік є в нас і 2-є емігрантів до США! Це хлопчик Дені і дівчинка Міла.) Вони обидва попали до прекрасних родин! Дені із своїм татусем Яном постійно подорожує то на власній яхті, то піднімаються в гори, то ще щось підкорюють, головне, що разом!) А Міла попала в родину, де в неї одразу дві мами-Алекс і Арі!) Вони безмежно Мілу полюбили і Міла стала для них дитиною! І Дені і Мілу їх господарі неймовірно люблять і неймовірно балують! Дуже хочеться, щоб всі наші хвостики попали в такі родини!
А за такі прекрасні родини для Дені і Міли ми безмежно вдячні нашій помічниці із США Kateryna Melnikova!
Ось такі результати ми маємо за 2023 р.!
І знову я БЕЗМЕЖНО вдячна всім моїм колегам- Валентина Прокопчук, Ірина Мак, Альона Костенко, Ирина Горбач, Татьяна Король, Альона Кравчук, Марина Царенко та іншим, хто приймав активну участь у цих щасливих постах!!!!