ДТПшниця Няша

Біла Церква. Друзі, ХЕЛП!!! Ось і перший ДТПшник в новому році… Цю дівчинку сьогодні зранку збило авто на масиві Незалежності біля 9-ки. Небайдужі жінки відтягнули її з дороги на узбіччя, щоб її не укатали в асфальт… Дякую небайдужому поліцейському Олександру Зайцеву і його напарнику, які перевезли бідосю в Гайок до лікарні Little friends. Дякую за допомогу! З 4 грудня це вже 2-й ДТПшник, якого Олександр допомагає врятувати, перший був Біляшик із Заріччя.)
Лікар Юліана оглянула бідосю і по первинному огляду сказала, що має місце ЧМТ, невелика рана на лобі і на внутрішній частині задньої лапки, відкритих переломів немає, але задня лапа не рухається і там мабуть перелом… Лікар Юліана коментує стан Няши на відео. На жаль, сьогодні лікар-травматолог в інституті не працює, тому до понеділка бідося буде у лікаря Юліани на стаціонарі під знеболюючими, а в понеділок поїде на рентген і огляд до Чемеровського Валерія Олексійовича.
Друзі, як завжди, дуже чекаємо на вашу фіндопомгу на лікування бідосі-ДТПШника Няши на:  5169 3305 3019 5434 ПБ ГО «Добробут тварин»
або на PayPal kit.pes.help@gmail.com