Наша підопічна кішечка Шерстяна, яка лікується на стаціонарі Доктор Вет від каліцивірусу ще з 26 травня… На жаль, у неї дуже важка форма каліцивірусу і він пішов їй на очі… Одне око так і не вдалося лікарям вилікувати, вчора його видалили… Вже три неділі, як вона на лікуванні… Мені навіть страшно подумати про той рахунок, який буде нам виставлений навіть з урахуванням знижки… А тепер ще й додалася операція… Друзі, дуже чекаємо на вашу фіндопомогу на лікування Шерстяної!
Шерстяна
![](https://helpzoo.org/wp-content/uploads/2023/06/1-8-1205x600.jpg)