Ну що, друзі, позитиву вам на ніч!
Нарешті прийшли фотозвіти по прилаштуванню в родину нашого Тімки з домашньої перетримки Ирина Горбач!
Нагадаю, що Тімка полетів до США 28.05.23, ось пост про це:
Він вже майже місяць живе в новій родині і має одразу аж 2 мами! Це Алекса і Арі, місто Белеріка штат Массачусетс. Він прекрасно пройшов за умовами договору випробувальний термін і закохав у себе до безтями своїх нових мам…))) Вони його балують, як найулюбленішу дитину!) Тепер його звати Альфі і він блискавично вжився в новій родині!
Що він бачив в цьому житті? Спочатку щеням його з братиком викинули на трасу, на вірну смерть, а ми їх врятували, потім сите, але життя в притулку… І ось його Джекпот-Катюша/ Kateryna Melnikova, вона вивезла його до США і прилаштувала у саму кращу родину для нього!
Катюша, вдячні тобі безмежно за його теперішнє щасливе собаче життя!!!
Тімка-Альфі, живи щасливо! За тебе ми вже не турбуємося!
![](https://helpzoo.org/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennia_viber_2023-06-25_22-37-53-575-225x300.jpg)
![](https://helpzoo.org/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennia_viber_2023-06-25_22-37-21-562-300x225.jpg)
![](https://helpzoo.org/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennia_viber_2023-06-25_22-38-17-424-225x300.jpg)
![](https://helpzoo.org/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennia_viber_2023-06-25_22-39-15-988-300x225.jpg)
![](https://helpzoo.org/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennia_viber_2023-06-25_22-38-34-778-225x300.jpg)