Біла Церква. Знову ХЕЛП! Дівчинка Жуля, щеня, яке ми з вами рятували і оперували 19.12.23 тепер захворіла на парвовірусний ентерит… Біда одна не ходить… Ось початок її історії:
Ми рятували їй зламану лапку, а в неї вже був вірусняк в інкубаційному періоді і на минулій неділі він проявився… Як ви знаєте ніяка лікарня не хоче брати вірусних тварин на стаціонар, тому вимушені лікувати її у “похідних умовах”… Добре, що лікар Пагуба Андрій погодився їздити кожен день і ставити крапельниці в гаражі, де Світлана Муковоз перетримує бідосю… Друзі, орієнтовна вартість послуг лікаря з крапельницею +/- 700грн. на добу, це не враховуючи ліків! Жулю крапати ще не менше неділі, а то й може більше, все залежатиме від того, як швидко вона піде на одужання.
Дуже чекаємо на вашу фіндопомогу на порятунок Жулі на:
5169 3305 3019 5434 ПБ ГО «Добробут тварин»
Мій номер (067) 180-39-52 Наталія
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/413917688_6916012401809333_123332078031228622_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=yE89G5Hvh-8AX8hMiCX&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCV6YwqJVRQHNibx2mlPJjlksJr799WWMsBCwfB-_gwIA&oe=6598D2F8)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/413889397_6916012405142666_8428924857735666922_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=RBBo61X6uBUAX_HpsnV&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDx7tY4etLaCAuLe6eWQUAJWNJNj-2R2JNsh-gNDGtjKw&oe=6599DCE2)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/413964370_6916012395142667_7196948599775888881_n.jpg?stp=dst-jpg_p640x640&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=6A2vZFWPqRQAX-Opkbp&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCf39Yd4e89dSGXFCIppBims7xPJyKFRcjaIR823pP89A&oe=6598B6E7)