Біла Церква. Про щеня Жулю ось із цього посту:
Сьогодні зранку Жулі погіршало та ще й невідомо від чого в неї вся мордочка запухла… Враховуючи, що кусючих комах зараз немає, залишається один варіант-алергія на якісь препарати, що їй вводили… Коротше, сьогодні пані Ірина понесла у ветлікарню на Шолом-Алейхема, там їй зробили тест на чумку, бо в Жулі кровавий понос, але тест був негативний і ми дуже раді тому! Взяли аналіз крові, результат буде завтра і накололи малу протиалергічними препаратами. За це ми сьогодні заплатили 800грн. Друзі, ми продовжуємо боротися за життя Жулі! Нам вкрай потрібна ваша фіндопомога на її порятунок-лікування! Дуже чекаємо вашої допомоги на:
5169 3305 3019 5434 ПБ ГО «Добробут тварин»
Мій номер (067) 180-39-52 Наталія
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/413979822_6924131950997378_3315639429508192601_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=iPAJpsL7VokAX9S0QsS&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDHX__8H4A1ajgBdj-OYbiKvUhO5ncNAIp5ki2r4dSyBQ&oe=6598F597)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/414011936_6924131947664045_7653185484994582721_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=s7ibQ43O79cAX8Pwd_K&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCvlht3EaJ6VI3e_jdSvi5NJDJdl36AVuJLwIey9qYC7Q&oe=6599A73F)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/414079677_6924132087664031_4932576537665906740_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=uoiTdM6G614AX9To4Vi&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDqqmRfkKFyB-i0mdXJgm9FEPq1uA6XiBqZmfZsbY9cjw&oe=6599055B)