Біла Церква. Сумні новини про вчорашнього щеня-бідосю Біма ось із цього посту:
Вночі щеня пішло на Райдугу…. Як пояснила мені лікар Анна Цикало, що по симптоматиці в нього була серйозна черепно-мозкова травма, а від неї і гематома, яка згодом визвала зупинку дихання… і це при тому, що вчора він навіть встав і почав ходити… Надія на одуження зміцнювалася! А вночі лікар з асистентами провидили реанімацію протягом 15 хв., вони дихали за щеня, але зіниці очей були розширені і це говорило про його смерть… Хочеться плакати і кричати, а краще набити тих тупоголових, які підкидаючи щеня, не думаючи куди, не залишають йому шансів на виживання… Якби вони його просто залишили в якомусь дворі, то його б прогодували, а може ще й хтось небайдужий його забрав собі чи прилаштував би в родину, а так його закинули на смерть і все…
Друзі, я безмежно вдячна всім, хто допоміг фінансово на цього бідолагу! Бім, біжи по Райдузі, там боляче вже не буде….
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/410881995_6886177851459455_7835895124796667339_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=VjGEIs9CdU0AX-tb16y&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfD6hRB4wNwhTZ5FovzPX0PH2Hb3wCFZWcNTkXdNStTIYQ&oe=6598A969)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/410942373_6886182608125646_1871492222614405393_n.jpg?stp=dst-jpg_p480x480&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=P8sTWEnYDmgAX9Kq1rx&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDenNarrNGHGgPkvUvcAERImqpqy-dAP268PuKoLFl78g&oe=659891AF)
Усі реакції:
Tatyana Romanenko, Татьяна Король та ще 146