Біла Церква. Це просто якась напасть з цими бідосями….
Знову ХЕЛП! Знову порвана в щент бідося…
Сьогодні їздила в інститут віддати борг лікарю Чемеровському Валерію Олексійовичу за вчорашню операцію щеняти. Так от, поки я сиділа на ресепшені і чекала його, то побачила в коридорі пару похилого віку, які тримали завернуту в ряднину собаку. Коли спілкувалася з лікарем, то з”ясувалося, що у дворі цих людей ще в суботу собаки дуже сильно потріпали іншу собачку. Вони забрали її додому і намагалися їй допомогти і лікувати самотужки, бо видно по людям, що дохід їх не те що скромний, а за межею бідності… Але вони принесли рятувати ту собачку і сиділи й думали, де їм взяти гроші в еквіваленті їх двох пенсій за місяць, щоб врятувати ту бідосю… Лікар і так їм порахував з великою знижкою, але все одно в них тих коштів не було… Мабуть так треба було, щоб в той момент я приїхала до лікаря. Коротше, лікар був у шоці, бо настільки понівечену тварину, щоб вона була жива він бачить вперше! Всі внутрощі вилазили через рвані три здоровенних дірки на грудині і животі… Серце, печінка, легені та інші вкрай важливі органи просто вилізали з дірок… Декілька ребер зломані і вперлися їй в легені… Лапа там розкроєна і потребує окремої операції. Коротше, я сказала лікарю, що беру її на кураторство. Дякую лікарю, що він здвинув всіх по запису і терміново забрав бідосю в операційну! Така операція коштує біля 6000 грн., лікар порахував нам лише 3500 грн. Тож знову ми винні за нову бідосю… Друзі, будь ласка, допоможіть! Ця мала так настраждалася і прожила в такому жахливому стані аж 5 днів, вона бореться за життя! Назвали її Найдою. Лікар сьогодні вже не встиг виписати мені всих документів, пообіцяв це зробити завтра. Дуже чекаємо на вашу фіндопомогу на: 5169 3305 3019 5434 ПБ ГО «Добробут тварин»
Мій номер (067) 180-39-52 Наталія
![](https://helpzoo.org/wp-content/uploads/2024/01/2-3-300x225.jpg)
![](https://helpzoo.org/wp-content/uploads/2024/01/3-3-300x211.jpg)
![](https://helpzoo.org/wp-content/uploads/2024/01/412871031_6902152879861952_4555149030114386131_n-223x300.jpg)
![](https://helpzoo.org/wp-content/uploads/2024/01/412878485_6902152876528619_1654745226651656847_n-198x300.jpg)
![](https://helpzoo.org/wp-content/uploads/2024/01/413790368_6902152903195283_6194817799193105657_n-300x168.jpg)
![](https://helpzoo.org/wp-content/uploads/2024/01/zobrazhennia_viber_2023-12-22_08-27-57-285-300x225.jpg)
![](https://helpzoo.org/wp-content/uploads/2024/01/413790368_6902152903195283_6194817799193105657_n-300x168.jpg)
![](https://helpzoo.org/wp-content/uploads/2024/01/zobrazhennia_viber_2023-12-22_08-27-57-285-300x225.jpg)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/412392407_1467245107166334_5596059918788194291_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=1a7029&_nc_ohc=w_mFceeXszgAX-lUh3s&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfB35TRwHRqaBWCDUTscqQQD2JS7BIr89NNnRIgzLEBUsg&oe=65993801)
![](https://static.xx.fbcdn.net/rsrc.php/v3/yB/r/qxOkGNbwsG_.png)
0:03 / 0:31
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/412918416_6896194880457752_3618587853973991613_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=MTNMnVsFtEcAX_8haZa&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBsrxOddyyys_iy_fYDRNDzZ-IlQBO3WSEaDi-FKYQSyA&oe=6598FEFF)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/412658726_6896194917124415_1061810731660901289_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=j7JkJc9ER8sAX8SsTiE&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBqMCQgk_7JlKTBjRrVa2KIHJQDHMUWFrBy930aUPRLKQ&oe=659917AA)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/412646698_6896194067124500_984150501373914951_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=cNiCUC91JjMAX_E7QLp&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCIsgYgctqpMsjujM5aZmYUrJTMZ6GuQbK_z3LG_SZiUw&oe=65988EA0)
Усі реакції:
Альона Костенко, Svetlana Rakochaya та ще 38