Біла Церква. Ми щиро вдячні Заклад Дошкільної Освіти Вербиченька, який вже 4-й рік поспіль бере участь у акції «Смаколики Гавчику та Мурчику»!
Працівники дитячого садочка і батьки з дітками зібрали нашим підопічним хвостикам допомогу і передали сьогодні нам! Це сухі корми, консерви, крупи та смаколики. Ми дуже вдячні педагогам груп на чолі з директором Оленою Ляшенко та вихователем-методистом Наталією Сич, які організовують в своєму садочку цю акцію благодійності для наших хвостиків! Дуже вдячні ВСІМ за участь, небайдужість та за любов до братів наших менших!
![](https://helpzoo.org/wp-content/uploads/2023/08/366342318_6437390883004823_6656279428178100812_n-300x138.jpg)
![](https://helpzoo.org/wp-content/uploads/2023/08/366347561_6437391249671453_7132363799676929438_n-300x224.jpg)
![](https://helpzoo.org/wp-content/uploads/2023/08/366348128_6437391373004774_5647114475022840601_n-300x225.jpg)
![](https://helpzoo.org/wp-content/uploads/2023/08/366349681_6437391266338118_1008254999699372291_n-169x300.jpg)