Біла Церква. Друзі, ХЕЛП! В п”ятницю на наше кураторство попала безхатня бідося з каліцивірусом (язви в роті). Лікарі назвали її Шерстяна, вона дуже схудла і виснажена, мабуть вже далеко не один день не їла через язви в роті… Дівчинка знаходиться на стаціонарному лікування з 26.05.23, лікарі годують її із шприця, бо сама не їсть… Дуже чекаємо на вашу фіндопомогу для лікування Шерстяної! Друзі, пам”ятайте, що тільки завдяки вашій допомозі ми можемо рятувати і лікувати безхатніх бідось!
![](https://helpzoo.org/wp-content/uploads/2023/05/2-3-300x300.jpg)
![](https://helpzoo.org/wp-content/uploads/2023/05/3-1-300x237.png)