Сьогодні на наше кураторство попала кішка, яку небайдужа Олена врятувала із «полону» міжповерхових перекриттів у бізнес-центрі на Таращанському масиві. Із слів очевидців кішка вже декілька днів там сиділа і жалісно плакала, просила про допомогу… Дякую небайдужій Олені, що вона не пройшла повз, як це робили всі інші протягом тих двох днів! Олена її якось дістала звідти і побачивши, що в киці на животі пухлина, зв‘язалась зі мною і завезла бідосю в Доктор Вет. Там вже лікар Igor Tsikalo, оглянувши її сказав, що то не пухлина, а грижа, досить серйозна і глибока на «2 пальці»… Зараз дівчинка буде 2-3 дні під наглядом лікарів, її будуть стабілізувати і готувати до операції, грижу потрібно видаляти! Друзі, попередня вартість операції +одразу стерилізація буде коштувати від 1500 до 2000 грн., до цієї вартості добавиться стаціонарне лікування від сьогодні і до дня, коли ми після операції заберемо її з лікарні, тобто ще +/- 1000-1500 добавиться…
Дуже чекаємо на вашу допомогу
![](https://helpzoo.org/wp-content/uploads/2023/06/351042968_1600767143762890_1704727295746780065_n-300x300.jpg)
![](https://helpzoo.org/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennia_viber_2023-06-05_14-32-29-631-1-300x300.jpg)
![](https://helpzoo.org/wp-content/uploads/2023/06/1-300x250.jpg)
![](https://helpzoo.org/wp-content/uploads/2023/06/2-300x256.jpg)
![](https://helpzoo.org/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennia_viber_2023-06-05_14-40-35-786-300x250.jpg)