Біла Церква. Ми щиро вдячні за допомогу учням, їх батькам та педагогам Білоцерківської гімназії № 4 Курінь Ім. Івана Виговського !
Вони активно прийняли участь у Всеукраїнській акції “Ситий хвостик”! Зібрали нам корма для котохвостиків і собачок і передали нам великі махрові рушники для підстилок хвостикам, дуже вдячні вам за небайдужість і допомогу!
Вдячні за організацію і проведення цієї акції в гімназії педагогу-організатору Ужві Анастасії Петрівні! Дякуємо, що виховуєте в дітках любов до братів наших менших і бажання їм допомагати!
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/384339501_6578514015559175_2976425643980027311_n.jpg?stp=dst-jpg_s960x960&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=49d041&_nc_ohc=wZmgm83t5YoAX_NgSYs&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBpxv6pvVhEPxUpeBLLk9rRQ4rVLnTua0J_QuIvnRPchg&oe=6519AEC8)